Gdzie kupować sprzęt Apple? Jeśli interesują Cię przede wszystkim częste promocje czy atrakcyjne ceny oraz chcesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalne urządzenie Apple z ważną gwarancją, sprawdź nasze polecenia już teraz!

  1. Autoryzowany sklep Apple, czyli gdzie kupować urządzenia Apple?
  2. Co oferuje autoryzowany sprzedawca Apple?

Chcesz kupić iPhone’a? Interesuje Cię Apple Watch lub komputery Mac stacjonarne? A może zastanawiasz się nad zakupem laptopa MacBook Pro? Gdzie kupować sprzęt Apple? Na pytanie odpowiadamy w dzisiejszym wpisie. Ponadto sprawdzamy, co znajduje się w ofercie dobrego sklepu ze sprzętem Apple.

Autoryzowany sklep Apple, czyli gdzie kupować urządzenia Apple?

Gdzie warto kupować sprzęty Apple? Jeśli chcesz znaleźć urządzenie w atrakcyjnej cenie, polecamy sprawdzać oferty w innych sklepach niż ten oficjalny, należący do producenta. Wielu zainteresowanych chętnie kupuje smartfony Apple, laptopy, tablety czy zegarki Apple Watch w marketach z elektroniką – jest to spowodowane szczególnie tym, że często można znaleźć tam ciekawe promocje. Czy kupowanie elektroniki w takich sklepach faktycznie jest dobrym rozwiązaniem? To zależy – ostatnio coraz częściej słyszy się, że klienci otrzymują ogólnie wadliwe towary, które następnie muszą oddawać na reklamację i czekać na nowy produkt. I dotyczy to właściwie każdego urządzenia – nie tylko sprzętów z logiem nadgryzionego jabłka.

Gdzie zatem kupować sprzęty Apple? Polecamy zwrócić szczególną uwagę na autoryzowanych sprzedawców Apple, do których należy między innymi firma Lantre ze swoim rozbudowanym asortymentem urządzeń marki z Cupertino. Z racji tego, że pochodzenie sprzętu jest bardzo ważne, warto zdecydować się na zakup urządzeń Apple od autoryzowanego sprzedawcy Apple również z tego względu, że takie sklepy z reguły współpracują ze sprawdzonymi dystrybutorami. A zatem, zamawiając urządzenie od autoryzowanego sprzedawcy, możesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny i sprawny produkt z aktualną gwarancją.

Dlaczego warto kupić sprzęty Apple w Lantre? Przede wszystkim dlatego, że w sklepie znajdziesz bogatą ofertę różnorodnych urządzeń w wielu wariantach i atrakcyjnych cenach. Poza tym możesz kupić produkty bez konieczności wychodzenia z domu. Co dokładnie oferuje autoryzowany sklep Apple? Na pytanie odpowiadamy w dalszej części niniejszego wpisu.

Co oferuje autoryzowany sprzedawca Apple?

Co oferuje autoryzowany sprzedawca Apple? Wszystko zależy od sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy, ale z reguły w każdym takim miejscu dostępne są właściwie wszystkie urządzenia proponowane przez markę Apple – a nawet więcej. Niekiedy można znaleźć także starsze produkty, które nie są już dostępne na oficjalnej stronie producenta – na przykład iPhone’y starszych generacji.

Jeśli chodzi o autoryzowany sklep Apple, oferta obejmuje przede wszystkim komputery Mac, w tym laptopy MacBook, smartfony, tablety, zegarki Apple Watch oraz akcesoria. W kategorii z akcesoriami znajdziesz słuchawki AirPods, Apple Pencil, klawiatury, myszki, ładowarki, kable, adaptery, etui, folie oraz szkła ochronne, pokrowce i torby. Ponadto dostępne są gładziki, podstawki, paski do Apple Watch czy słuchawki innych marek.

Kupując w autoryzowanym sklepie Apple – na przykład w Lantre – możesz skorzystać także z dodatkowego ubezpieczenia. W przypadku wspomnianej firmy dostępne jest ubezpieczenie Lantre Care, działające w dwóch sytuacjach, a mianowicie na wypadek kradzieży lub przypadkowego uszkodzenia produktu – na przykład zalania czy upadku z wysokości. Ponadto do wyboru masz kilka wygodnych form finansowania. Sprzęty Apple możesz kupić nie tylko płacąc za całość od razu, ale także na raty czy biorąc urządzenie w leasing. Autoryzowani sprzedawcy Apple to gwarancja, że wszystkie sprzęty będą nowe i oryginalne. Warto więc korzystać Apple Premium Reseller.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj