Artykuł sponsorowany

Ruszyła kolejna edycja corocznej loterii BLIKA – BLIKOMANIA A.D. 2024. Od 15 kwietnia bieżącego roku do wygrania jest 70 diamentów o wartości 15 000 zł każdy oraz czeki BLIK o wartości 200 i 400 zł. To nie wszystko – na każdego zarejestrowanego w loterii uczestnika czeka nagroda gwarantowana!

Cenne i gwarantowane nagrody na prostych zasadach

W specjalnej promocji operatora systemu płatności BLIK – BLIKOMANIA 2024, można wygrać czeki BLIK o wartości 200 zł (aż 7000 nagród) i 400 zł (1400 nagród), a także diamenty o wartości 15.000 zł każdy (do zgarnięcia 70 diamentów).

Co istotne, każda osoba, która zarejestruje się w loterii, otrzyma nagrodę gwarantowaną – darmowy dostęp do Polsat Box Go na 30 dni oraz pakiet 1000 GB w Plush lub Plus na kartę.

Ogólnopolska promocja BLIKA potrwa dwa miesiące. W jej ramach odbędzie się 11 losowań, a całkowita pula nagród to ponad 3 mln zł.

Największą zaletą BLIKOMANII są proste do spełnienia zasady i transparentne warunki uczestnictwa. W zasadzie wystarczy korzystać z BLIKA, aby każdego dnia zwiększać swoje szanse na wygraną.

BLIKOMANIA 2024 – zasady uczestnictwa i promocji

W loterii mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy usługi BLIK, w tym także osoby niepełnoletnie (od 13. roku życia). W ich przypadku konieczna jest jednak pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna, której skan lub fotokopię należy przesłać na adres kontakt@blikomania.pl.

Aby wziąć udział w tegorocznej loterii BLIKOMANIA, należy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl w terminie do 23 czerwca 2024 roku, wypełnić formularz i płacić BLIKIEM. Rejestracja wymaga podania podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, e-mail) i wskazania aplikacji banku. Konieczne jest również wykonanie wpłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci.

O wygranej dany uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową.

Do zgarnięcia za BLIKA są

  • Nagrody o wartości 400 zł – zostaną rozlosowane wyłącznie wśród osób wykonujących płatności zbliżeniowe BLIKIEM.
  • Nagrody o wartości 200 zł – zostaną rozlosowane spośród wszystkich wykonanych transakcji BLIK, z wyjątkiem płatności zbliżeniowych (w grze są również wypłaty z bankomatów czy zapytania o przelew na telefon – do puli losowania trafi wyłącznie 10 pierwszych zapytań każdego dnia dla danego użytkownika).
  • Diamenty o szlifie brylantowym o wartości 15.000 zł każdy – zostaną rozlosowane spośród wszystkich transakcji BLIK.

Kompleksową obsługę BLIKOMANII zapewnia Motivation Direct  

Podczas każdej edycji BLIKOMANII to Motivation Direct odpowiada za kompleksową obsługę całej akcji promocyjnej. Począwszy od uzyskania zezwolenia z Izby Administracji Skarbowej na organizację loterii, wdrożenie i przygotowanie strony internetowej wydarzenia, oraz systemu administracyjnego do obsługi zgłoszeń, przez nadzór nad prawidłowym przebiegiem i przeprowadzeniem losowań, a kończąc na wydaniu nagród Zwycięzcom.

Płać w internecie oraz sklepach stacjonarnych, przelewaj na telefon, wypłacaj i wpłacaj gotówkę – wszystko BLIKIEM i zgarniaj cenne nagrody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj